Obisk veteranov NK Vrbas iz Banjaluke

PIRAN

30 05
 2015

Piranske nogometne veterane so konec maja 2015 obiskali člani veteranskega moštva NK Vrbas iz Banjaluke. Seveda so ob tej priložnosti na piranskem stadionu odigrali tekmo, ki se je odlikovala s ferplejem. Povedli so gostje v prvem polčasu, do odmora pa so Pirančani izenačili, zadetek je prispeval - seveda - Patrik Ipavec. V drugem polčasu ni bilo golov, končalo je z izidom 1:1, pri čemer so gostje imeli nekaj več zrelih priložnosti za zmagoviti gol, vendar se je napadalcem gostov stavil v bran razpoloženi Ademi Ruštu. V drugem polčasu je za piranske veterane debitiral Manuel Peršič in okrepil igro gostiteljev na sredini igrišča. Sledil je razposajen tretji polčas v kantini pri Savu Radiću, z banjaluško harmoniko in istrskimi specialitetami.