• V soboto, 25. maja, bomo igrali na tradicionalnem turnirju v Koštaboni, ob gostiteljih in Izolanih. Začelo se bo ob 16.30 s tekmo med Koštabono in Izolo. Zberemo se v Koštaboni ob 16.15. V akciji bomo tudi v petek, 31. maja, ob 19.30 bo pri nas gostovala veteranska ekipa iz Gornje Radgone.
  • V ponedeljek, 8. aprila 2024, smo na domačem igrišču igrali z veterani Gorice. Gostje so slavili z 2:1, svoje priložnosti pa smo imeli tudi gostitelji (med drugim smo zastreljali enajstmetrovko). Gorica je svoja zadetka dosegla v prvih desetih minutah, poraz je ublažil Robi.

Sekcija mlajših dečkov piranske veteranske ekipe :), tistih nad 55 let, išče ekipe vrstnikov, torej +55, da jih povabi na prijateljsko tekmo v Piran, kjer vreme dovoljuje nemoteno igranje tudi pozimi. Pomerili naj bi se na velikem igrišču (umetna trava), potem pa nadaljevali s tretjim polčasom. Zainteresirani pokličite našega predstavnika, spodaj navedenega Vasa Lukića.