• Za 21. oktober je napovedana tekma z veteransko ekipo Čačka. Podrobnosti še niso znane, za zdaj si rezervirajmo termin.
  • Sekcija mlajših dečkov piranske veteranske ekipe :), tistih nad 55 let, išče ekipe vrstnikov, torej +55, da jih povabi na prijateljsko tekmo v Piran, kjer vreme dovoljuje nemoteno igranje tudi pozimi. Pomerili naj bi se na velikem igrišču (umetna trava), potem pa nadaljevali s tretjim polčasom. Zainteresirani pokličite našega predstavnika, spodaj navedenega Vasa Lukića.

Kontakt veteranske ekipe Portorož-Piran:

Vaso Lukić, tel. 031/688-241

• V ponedeljek, 8. aprila 2024, smo na domačem igrišču igrali z veterani Gorice. Gostje so slavili z 2:1, svoje priložnosti pa smo imeli tudi gostitelji (med drugim smo zastreljali enajstmetrovko). Gorica je svoja zadetka dosegla v prvih desetih minutah, poraz je ublažil Robi.
  • Tekma z Ljubljano (25. februarja 2024) se je iztekla z izidom 0:3 (0:1), boljši so bili mlajši gostje, ki igrajo v ljubljanski veteranski (35+) ligi. 16. marca je na piranskem stadionu gostovala veteranska ekipa iz Kungote. Izid je bil 4:7 (1:4), za Piran so zadeli Kefert 2, Varagić in B. Pirc.